Přetaktování

Přetaktováním procesoru mobilního telefonu LG Optimus One můžete získat o něco výkonější odezvu telefonu a to se projeví zejména v hrách na android nebo v některých náročných aplikacích. Ovšem přetaktování může snížit životnost vašeho mobilního telefonu. Veškeré operace jsou na vaši vlastní zodpovědnost !!!

1) Musíte mít na svém telefonu provedený root a nainstalovaný Custom recovery.
2) Poté si musíte stáhnout Overlocking Kernel.
3) Stažený overlocking kernel přesuňte přes USB kabel na paměťovou kartu.
4) Vypněte telefon a pomocí kombinace Volume Down, Home a Power vyvoláte Custom Recovery menu. Tam zvolte možnost Flash ZIP from SDCARD a vyberte stažený Overlocking kernel. Po instalaci telefon restartujte
5) Nainstalujte do telefonu android aplikaci SetCPU. Po spuštění uvedíte aktuální min. a max. takty procesoru. Pokud chcete největší výkon, tak můžete zvolit 768 MHz, nebo 787 MHz a některým majitelů LG Optimus One telefon běží i na 805 MHz. Pokud zvolíte moc velké takty, tak se většinou mobil sekne a vypne se, ale může dojít i k poruše. Rada na závěr pro dnešek se týká povinného ručení, sjednávejte online povinné ručení na srovnání povinného ručení na Autopes.cz, vyjde Vás zaručeně nejlevněji. Porovnání povinného ručení.