Navigace na android

Jelikož má telefon LG Optimus One v sobě zabudovaný chip GPS můžete telefon používat služby jako je navigace. Navigace může být do Auta, Turistická, Cyklo nebo na Geocaching.

Navigace do auta


Sygic Aura GPS Navigation

qrcode

Sygic Aura je navigace nové generace. Obsahuje v sobě schopnost 3D map, kde ve známých světových městech zobrazuje významné budovy ve 3D provedení. Dále navigace podporuje policejní radary, poi nebo klasický kompas. Společně  s touto aplikací se Vám do telefonu nainstaluje také Sygic Aura downloader, pomocí kterého si můžete zdarma stáhnout mapy celého světa do vašeho Android telefonu.


MobileNavigator

qrcode

GPS navigace – NAVIGON MobileNavigator

S MobileNavigator můžete proměnit váš smartphone do Android plně funkční mobilní navigační systém, který je každý bit tak dobrý jako multi-cena-vyhrávat osobní navigační zařízení od NAVIGON z hlediska jeho uživatele-přátelskost a funkce. Díky věrné adaptace menu funkcí, NAVIGON MobileNavigator zapadá do problémů s operačním Android pojetí.

On-board navigace neplyne žádný datový přenos nebo poplatky za roaming, například pro výpočet trasy nebo mapa zobrazuje. Pravidelné aktualizace zajistili, že vaše MobileNavigator je vždy aktuální. Zaručeně nejlevnější povinné ručení!

 

 


Turistická navigace, Cyklo navigace


RMaps

qrcode

RMaps je navigační nástroj pro práci s on-line mapy ANF off-line. Vyhledávání, auto řídit, kompas, mapu auto otočit, POI.


Locus Free


qrcode

Užijte si mapy všude, bez připojení k internetu. Vyberte si, stahujte a používejte! Mapová aplikace s velkou nabídkou map pro online a offline (možnost vytvořit v aplikaci) použití. Umožní používat mnoho dalších funkcí, jako je sledovat záznam, POI manipulace, import a export POI a tratí a mnoho dalších.


Aplikace pro Geocaching


C:geo ~ geocaching pro Android

qrcode

c:geo ~ pojďme najít nějakou keš
Jednoduchý klient pro Geocaching.com (neoficiální), který je vždy po ruce. S c:geo můžete vyhledávat kešky podle různých kriterií, zobrazit si je na Aktivní mapě a také uložit do mobilu. Užijte si geocaching a najděte je všechny! Ke sjednání povinného ručení navigaci potřebovat nebude! Sjednání povinného ručení online, Vše zařídíte z pohodlí Vašeho domu. Povinné ručení porovnání!