Android Hry

Hry pro mobilní telefony LG Optimus One nebo LG Optimus 2X. Všechny hry, které zde jsou umístěny, musí být staženy přes Android market, který naleznete v telefonu předinstalovaný.


Angry Birds

Využijte jedinečné pravomoci ptáků Angry zničit pevnosti chamtivý prasata ‚!

Přežití o ptácích Angry je v sázce. Naservírovat pomstu na lačný prasat, kteří ukradli jejich vejce. Využijte jedinečné pravomoci jednotlivých ptačích zničit pevností prasata ‚. Angry Ptáci funkce náročná fyzika-založené hry a hodiny odvetnou hodnotu. Každá z 240 úrovní vyžaduje logiku, zručnost a sílu řešit.


Live holdem texas poker pro

Připojte se k # 1 na Poker Android sítí a přehrávání s miliony reálných hráčůPoker Pros a začátečníky, je potřeba hledat žádné další!
Připojte se k # 1 Texas Hold’em komunity na Android sítí a přehrávání Live Texas Holdem Poker s miliony reálných hráčů z Facebooku a Google Android. Získejte zdarma 12K čipy a 1000 diamanty na registraci + 5000 žetonů zdarma každý den.


Paper Toss

Byli jste někdy v práci nudil, zmačkaný kus papíru a počítal, kolikrát můžete udělat to v malé popelnici? Má váš šéf někdy vyjde na něco rychlého k snědku, zatímco vy a váš co-pracovníků vidět, jak daleko se můžete přesunout do koše pryč, a stále tak papír výstřel? Už jste někdy přinesl elektrické ventilátory, aby střílel ještě těžší? Backflip Studios s radostí oznamuje, že jsme přinesli tento úžasný a veselý zážitek Android.

Potřebujete změnit pojišťovnu a pobočku máte daleko, sjednejte si povinné ručení online. Mrkněte třeba na povinné ručení srovnání a vyberte vhodné pojišťění pro Váš vůz. Porovnání povinného ručení na Autopes.cz. Povinné ručení od Autopes, novinky a tuning.


Unblock Me FREE

Odblokovat Me Free je jednoduchá a návyková puzzle hra. Cílem je dostat červenou blok z hrací plochy posunutím na další bloky z cesty. Je dodáván s 1200 hádanek v celkové hodnotě hodinách hraní, aby vás napadla.


Yoo Ninja!

Jednoduché, ale zábavné jeden dotek arkádová hra
Yoo Ninja je rychlý-chodil gravitace hry, vést hráče krku a krk do podivného světa gravitace.

Skákat nahoru a dolů přejet a vyhnout se překážkám. Konstantní rychlost vpřed, odprostit se od pronásledování bylo za v jejich vlastních šipky. Jakmile je akce chyb, bude to padat do propasti, nebo být zabit šipky.


Chess Free

Nadčasová hra duševní válčení. Jste velmistra v procesu?

Šachy zdarma je nejlepší zdarma šachy hra na Android!

V současné době je nejvyšší ohodnocený zdarma šachy na Android (v době psaní), od 30 + zdarma šachy uvedených programů.


Air Control Lite

Kontrolu letového provozu, a pomoci vzduchu řemesla bezpečné zemiV této jednoduché, ale překvapivě návyková hra, kterým budete mít na roli řídícího letového provozu. Je to vaše práce na přímé letounů, které se dráhy a zároveň vyhnout se srážce


Pocket Legends (3D MMO)

Získejte jako první na světě 3d Mobile MMO ZDARMA! World of Warcraft v kapse.

„World of Warcraft v kapse“ – Yahoo! Tech


DJ Rivals

Mistr hudby všude, kam jít!

Bland Corp a jeho hnusný stoupenci převzal Diskotéka města a je jen na vás, kultivovat hudby! Použijte rytmus poklepáním se pohybuje jako Bass Drop, Crossfade a Scratch se zastavit Bland Corp ve vašem městě REAL, v této one-z-za-druhu RPG!


Tank Hero

Bitva do nebezpečných arény a stát Tank Hero!

Rychlá 3D akce nádrž na Android telefonu. Vyjměte své nepřátele s děly, teplo o azyl, a houfnice. Boj proti nepřátelům mazaný a stal Tank Hero!


Android Hry