Android Aplikace

Android Aplikace si můžete do svého telefonu LG Optimus One nebo LG Optimus X2 nainstalovat pomocí integrované aplikace Android Market. Všechny níže uvedené položky naleznete právě tam. Pokud si chcete stáhnout Android aplikace z tohoto webu, musíte použít program Barcode Scanner. Ten můžete nalézt zde nebo na stránkách Android Marketu. Aplikaci poté přetáhnete do svého mobilního telefonu přes USB kabel a nainstalujete. Poté pomocí aplikace naskenujete QR kódy (černo-bílo kostrbaté čtverce) z tohoto webu a díky tomu si můžete rychle stáhnout aplikaci do telefonu. Více aplikací můžete nalézt na našem fóru.


Barcode Scanner


qrcode

Skenování čárových kódů z produktů pak se podívejte do cen a hodnocení. Můžete také skenovat Data Matrix a QR kódy obsahující URL, kontaktní údaje, atd.

Také sdílet své kontakty, aplikace, záložky a pomocí QR Code. To je důvod, proč je zapotřebí kontakty oprávnění. Viz FAQ níže.


PowerAMP Music Player

qrcode

Výkonný hudební přehrávač pro Android

PowerAMP je výkonný přehrávač hudby pro Android.

Klíčové vlastnosti:
– Přehrává MP3, mp4/m4a (včetně ALAC), OGG, WMA *, FLAC, WAV, APE, WV, TTA (* některé WMA Pro souborů může vyžadovat podporu NEON)
– 10 pásmový grafický ekvalizér pro všechny podporované formáty, předvolby vlastní přednastavení, předvolby per-song/per-output přiřazení
– Oddělené Bass a Treble adjucement
– Hraje písně z desky a ze systému knihovny médií
– Dynamická fronta
– Stahování chybějící obrázek alba
– 4 widgety, s alba a bez ní
– Zámek obrazovky (2 typy widget) s možností přímého Uvolnit (na úvod)
– Headset podporovat, automatické Pokračovat na připojení náhlavní soupravy (lze vypnout v nastavení)
– Scrobbling
– Tag Editor
– Vizuální motivy
– Rychlé složky scan
– Vysoká úroveň přizpůsobení pomocí nastavení


Google Sky Map

qrcode

Google Sky Map změní váš Android-poháněl zařízení do okna na noční obloze. Google Sky Map změní váš Android-poháněl mobilního telefonu do okna na noční obloze.


Shazam Encore

qrcode

Libí se vám skladba? Shazam je nejsnazší způsob, jak získat o hudbě další informace. Stačí podržet telefon u zdroje hudby a identifikovat skladbu, koupit si ji, shlédnout video, stáhnout texty, sdílet hudbu s přáteli a ještě mnohem víc!


ASTRO File Manager

qrcode

ASTRO Správce souborů pomáhá změní váš telefon od hračky na nástroj. Jedná se o klasický správce souborů pro mobilní telefony s operačním systémem Android.

Download ASTRO File Manage


CamScanner

qrcode

Otočte telefon tak, aby dokument skener. CamScanner změní telefon k dokumentu skener pro skenování a správu dokumentů, diskusí a příjmy tabuli snadno. Náš inteligentní obrázek oříznutí a vylepšení algoritmu zajišťuje naskenovaných obrázků jasný a rozpoznatelný.

Auto-plodin a zvýšení
-Vytvořit PDF
-Sdílení a upload
-Tag a vyhledávání
* Omezené docs / stránky pro zkušební
** Doklad lze uložit do gdoc ve formátu PDF. Ale stránky v dokumentu nemůže být nahrán na Gdoc protože jeho formát JPEG, který není podporován Gdoc.


LauncherPro

qrcode

Pokud nemůžete otevřít, stáhněte si „ClearDefaultHome“ nebo „Home Switcher“

– Super-hladké rolování
– Animované náhledy obrazovky (jako Exposé nebo HTC Sense)
– Až 7 domovské obrazovky
– App zásuvky (2D a 3D!) S fly-ve skutečnosti a plynulé posouvání
– Posuvný zkratka dock

Reklama: Sháníte povinné ručení a jde Vám hlava kolem z tý hromady srovnání povinného ručení, zkuste povinné ručení porovnání. Sjednejte si povinné ručení online do hodiny máte smlouvu na stole!


Google Goggles


qrcode

Hledání v reálném světě tím, že vyfotíte daný předmět a aplikace Vám zjistí, o co se jedná. Vyhledávání podle fotografování. Brýle používá technologii rozpoznávání obrazu rozpoznat objekty a vrátit relevantní výsledky vyhledávání. Označuje produkty, slavné památky, obchodů, kresby, obrazy a populární našel na internetu. Brýle lze přeložit slova v angličtině, francouzštině, italštině, němčině a španělštině. Brýle lze extrahovat kontaktní údaje z vizitky.


mVideoPlayer

qrcode

mVideoPlayer je to, co bych řekl nejlepší video přehrávač nahrazení aplikace pro Android, se spoustou užitečných a užitečných funkcí a pěkné a čisté rozhraní je značně zlepšuje na Android je postaven-v video přehrávač.

Aplikace je volně k dispozici zde na trhu Android, takže ujistěte se, že zkusit to, pokud máte zájem o pálení sledování filmů a TV-série.

Tato aplikace dělá jen hrát to, co TELEFONU již podporuje, takže pokud jste hledali něco jiného, ​​neztrácejte čas.
Mohlo by to však být použit jako prohlížeč videopůjčovně, protože to vám umožní otevřít videa s jinými aplikacemi.


eBuddy Messenger

qrcode

Chat na více MSN, Facebook, Yahoo, AIM, ICQ, GTalk, MySpace a Hyves účty

Chat všude s eBuddy Messenger. Zůstaňte vždy spojen se všemi svými přáteli a rodinou na MSN (Windows Live Messenger nebo WLM), Facebook, Yahoo!, MySpace, Gtalk (Orkut), ICQ, AIM (AOL) a Hyves.


Více zajímavých Android aplikací můžete nalézt na fóru pro mobilní telefon LG Optimus One.